• Wpisów: 316
  • Średnio co: 9 dni
  • Ostatni wpis: 5 lat temu, 12:37
  • Licznik odwiedzin: 70 820 / 3114 dni
 
aginaaaan
 
Opis serialu:

Nie zawsze wszystko układa się po naszej myśli. Czasem rzeczywistość okazuje się zupełnie inna, niż nam się wydawało, a realizację swoich marzeń musimy odłożyć na później. Bohaterowie nowego programu MTV - "Niskozatrudnieni" - wiedzą sporo na ten temat.

Piątka absolwentów: Sophia, Daphne, Lou, Raviva i Miles są na dobrej drodze do podbicia świata! Właśnie ukończyli studia i świat stoi przed nimi otworem… a przynajmniej im się tak wydaje. Wszyscy bohaterowie mają swoje ambitne plany i marzenia. Jednak, jak dowiecie się z serialu - życie napisało dla każdego z nich inny scenariusz.

Sophia pragnie być pisarką, ale musi utrzymać się, sprzedając pączki. Daphne od roku jest na niepłatnym stażu. Miles, próbując swoich sił w świecie modelingu, zarabia na życie striptizem. Lou i Raviva mają również duże plany: ona chce być piosenkarką, on - przeciwdziałać degradacji środowiska naturalnego. Są jednak zmuszeni ostudzić swoje ambicje, bo za chwilę na świat przyjdzie ich dziecko…

Zwiastun:


Moje zdanie:
Po pierwszym odcinku nie byłam zachwycona, z każdym kolejnym odcinkiem serial podoba mi się coraz bardziej. Niby lekki ale mający coś w sobie.

Tu go można obejrzeć:
iitv.info/

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten wpis.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego